
Kundefokus er populært, og det går mot nok et fullbooket arrangement på Hotell Norge onsdag 19.april.
Etter en fantastisk tur for nettverket til Voss, hvor hver av deltagerne ble svært godt kjent med seg selv og sine kollega i nettverket, så rettes det fokus mot kundene i neste arrangement i b2b nettverket til Nordic Arena.
Med foredraget Angrip! Nå! blir det mange gode og helt sikkert nye tips til hvordan du og din bedrift kan øke både kundetilgangen, kundetilfredsheten og ikke minst også finne nye kunder i et urolig marked for mange. Steinar B. Christensen er en av byens kanskje beste på dette med hvordan få dine egne kunder til å bli fan av deg og bedriften. Derfor er det en glede å få han inn til oss og dele sin kunnskap, både til medlemmene våre og til gjester de kan invitere med inn denne kvelden.
Les mer om dette og neste arrangementet som er den legendariske utenlandsturen til Nordic.

Gøyt, krevende, imponerende, lærerikt, engasjerende ...
Det var en rekke gode tilbakemeldinger på årets første nettverkstreff, som denne gangen også var Business Arena. Som i fjor fikk vi også med oss nesten hele nettverket til Os, men denne gangen til Moldegaard, nok en attraksjon i kommunen.

TILBAKE I MANESJEN
Vi har ventet en stund – men endelig er X-Partner tilbake i Nordic Arena-familien 😊