
Bara Eiendom som er at av våre solide og gode medlemmer har lansert ny profil og logo i disse dager. I forbindelse med generasjonsskiftet i selskapet var det naturlig med revitalisering for bedre å matche sin egen personlighet.
Fremoverlente, imøtekommende og endringsvillige, det er stikkordene for beskrivelse av den nye logoen til Bara. Samfunnet, byen og verden endrer seg i høyt tempo og krever stadig mer av dem som eiendomsutviklere.
Vi er priviligerte som for lov til å være med å utforme byen og omgivelsene våre, og omverden skal merke at vi strekker oss litt lenger.
Selvsagt er det også stor fokus på klima og miljø, men mennesket står likevel som det viktigste i våre prosjekter.
Kristin Steinsland som er Markedssjef er særdeles fornøyd med den nye profilen, og sammen med Bara sin andre kontaktperson i nettevrket, Marianne Lundberg byr hun på seg selv, også i fotoseansen.
Vi gledr oss til å komme på besøk, og også da treffe andre bedrifter i nettverket som allerede er leietakere hos Bara.
Sjekk ut logoen https://nordicarena.no/bergen/medlemmer/alle

Gøyt, krevende, imponerende, lærerikt, engasjerende ...
Det var en rekke gode tilbakemeldinger på årets første nettverkstreff, som denne gangen også var Business Arena. Som i fjor fikk vi også med oss nesten hele nettverket til Os, men denne gangen til Moldegaard, nok en attraksjon i kommunen.

TILBAKE I MANESJEN
Vi har ventet en stund – men endelig er X-Partner tilbake i Nordic Arena-familien 😊