Azets Insight og Entelios har inngått et parnerskap med en fordelsavtale på strøm for Azets sine kunder.
Det er Dag Henning Kleven fra Azets som har holdt i avtalen, sammen med Rolv Arne Haugen fra Entelios.
Strømavtalen er basert på produktet "Smartpris" der kunder av Azets får profesjonell forvaltning inkludert i prisen. Avtalen baserer seg på spotprisleveranse, men gjennom aktiv forvaltning (finansiell prissikring og handel) har Entelios som leverandør et mål om å levere priser som ligger under markedets spotpris.
Entelios har slått spotprisen de siste fem årene og sikret sine kunder markedets beste pris.
Les mer:
https://www.entelios.com/no/vare-tjenester/azets-stromavtale/
Når Gunnar Løken forteller om reisen sin, er det lett å forstå hvorfor han setter menneskene først. Han begynte som lærling i rørleggerfaget i 1981, og bygget gradvis erfaring og kunnskap gjennom utdanning og praksis. Etter ti år i Christian Wisbech AS og nesten 25 år i Oras, der han blant annet bygget opp virksomheten i Agder og Rogaland, startet han i 2013 Sprinkler Norge sammen med Tommy Skagestad.
Geheb Conditori bygger på håndverk, smak og tradisjon, men kombinerer dette med en sterk vilje til å fornye seg. Kjetil Hodne, som har vært daglig leder siden 2011 etter 27 år som salgsdirektør i Storebrand, beskriver selskapet som et sted der alt lages fra bunnen av, med ekte kjærlighet til faget.