Året 2021 er i gang og medlemmene i Nordic Arena møtes i februar på Olavshallen for nettverksmøte.
Året startet godt tatt forholdene i nasjonen til betraknig. Med rundt 70 stk. på det første nettverksmøte har vi kommet godt i gang. Vi hadde besøk av konsernsjef i Sparebank 1 SMN Jan Frode Janson og leder i NHO region midt, Tord Lien. Gode opp dateringer på næringslivet i Trøndelag fikk vi fra begge to, og begge er enige om at vi nå må komme oss opp og frem i skoene etter lang tid med lite business for enkelte. Det ble også sagt av nærmere 90 % av bedriftene ikke har hatt så stor påvirkning av viruset.
Leder på Olavshallen, Ann Elisabeth Wedø viste frem planene til Olavshallen og ombyggingen som skal gjøres nå i første halvdel av 2021.
Et møte uten musikalsk innslag skjer sjelden i Nordic Arena. Denne gang fikk vi Skjalg Raaen som hadde med seg Snorre Ryen Tøndel og Isabelle Bjørneraas.
Til slutt ga Eldar Rønning oss noen gode tips om Ski-VM i Oberstdorf som starter den 25. februar.
Dette året fikk vi oppleve og være på en ny destinasjon når vi skulle gjennomføre vår aktivitetsdag. Onsøyen Gård tok oss i mot med sol og godt humør
Årets nettverkstur ble en stor sukess. Krakow tok i mot oss med det fineste været.