Qualified Professionals tilbyr alle bedriftene i Nordic Arena Sør tilgang til spennede og relevante webinar 26. og 28. mai. De benytter partnere som er ledende på sitt område og har hovedfokus på tema som kan være interessante for ledelsen.
Qualified Solutions gjennomfører både større og mindre karriereveiledningsprosjekter. Vi har også utviklet digitale løsninger. Qualified Solutions har god erfaring med at karriereveiledning er gunstig både for bedriften, gjenværende arbeidstakerne og de som er direkte berørt av nedbemanningen.
Når en bedrift er i nedbemanning kan det å tilby karriereveiledning være en viktig faktor for en vellykket nedbemanningsprosess. Delta på vårt webinar og få bedre innsyn i hvorfor en slik løsning kan være nyttig for dere.
Tid: Tirsdag 26. Mai kl. 09:00 – 09:30
Påmelding: https://zoom.us/meeting/register/tJwvc-GsrToqHtxoIMUeLfteTfQLNQx-a_Ws
Cushman & Wakefield gir oss innblikk i mulighetene og forventet endringer som en følge av Koronaepidemien
Hva nå? Veien videre? Muligheter for reforhandling/restrukturering av eksisterende leiekontrakt.
Hvordan forholde seg til gårdeier? Innfallsvinkler.
84% tror at kontorhverdagen blir endret etter koronaepidemien - hva vil den nye hverdagen innebære? Cushman & Wakefield vil presentere data fra kundeundersøkelsen fra mai 2020.
For mer informasjon om Cushman & Wakefield: https://cwrealkapital.no/
Tid: Torsdag 28. Mai kl. 13:00 – 13:30
Påmelding: https://zoom.us/meeting/register/tJIsde6trT0pHtViAMpt_ohdHyuDDqfSuuvg
Qualified Solutions Group har kontorer i Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand og Skien og har merkevarene:
· Qualified Solutions som tilbyr karriereveiledning
· Qualified Professionals som tilbyr Rekruttering av ledere og spesialister til faste og midlertidige stillinger
· Bemanningsbyraaet som tilbyr vikarer og rekruttering av medarbeidere.
Les mer om:
Qualified Solutions på www.q-s.no
Qualified Professionals på www.q-p.no
Bemanningsbyraaet på www.bemanningsbyraaet.no

Radisson Blu Caledonien Hotel har lenge vært et ikon i Kristiansand. For Per R. Svendsen, General Manager ved hotellet, handler ledelse og utvikling nå mer enn noen gang om å skape helhetlige opplevelser – både for gjester, samarbeidspartnere og ansatte.

Når Morten Skraastad går på jobb i Kristiansand Dyrepark, er det ikke bare en vanlig arbeidsdag. Det er et nytt kapittel i et eventyr som har gledet små og store i snart 60 år.