Kickoff 2025

søndag 23. februar 2025

Torsdag 2. februar var det kickoff 2025 for Nordic Arena Nettverk Sør med 80 ledere og beslutningstagere fra 55 bedrifter på fantastiske Haubitz Hall.

Stor takk til vertsskapet Marit Grande og Kjetil Grande for strålende gjennomført ararngement.
 
Nydelig mat fra Hos Moi, nyttig og inspirerende begeistringsledelse fra Begeistring - Humor & Lønnsomhet med Jon Morten Melhus og ikke minst flott musikk fra Kjetil Grande og husbandet hans og vakker sang fra Amanda Winsjansen.
 
Vi gleder oss til flere treff i 2025:) 
Video: South Coast Creative

Les også

Opplevelser som skaper grunn til å komme tilbake
27.01.2026

Opplevelser som skaper grunn til å komme tilbake

Radisson Blu Caledonien Hotel har lenge vært et ikon i Kristiansand. For Per R. Svendsen, General Manager ved hotellet, handler ledelse og utvikling nå mer enn noen gang om å skape helhetlige opplevelser – både for gjester, samarbeidspartnere og ansatte.

Les mer
Når jobben handler om glede: Morten Skraastad om mennesker, utvikling og minner for livet i Dyreparken
21.01.2026

Når jobben handler om glede: Morten Skraastad om mennesker, utvikling og minner for livet i Dyreparken

Når Morten Skraastad går på jobb i Kristiansand Dyrepark, er det ikke bare en vanlig arbeidsdag. Det er et nytt kapittel i et eventyr som har gledet små og store i snart 60 år.

Les mer