Det ble en svært hyggelig ettermiddag og kveld på Radisson Blu Caledonien Hotel med over 90 deltakere når Nordic Arena Sør feiret sitt 10 års jubileum 8. februar.
Vi startet med en minikonsert med en kvartett fra Kilden før vi fortsatte opp i Caledonien Hall. Her var det Color Line som var profilert med overraskelser både fra Kaptein Kid, Det Norske Brenneri og småmat fra Reinhartsen og Radisson Blu Caledonien Hotel.
Så et nyttig innlegg om styreverv og nye krav om kjønnsbalanse fra Hans Erdvik i Advokatfirma Tofte Hald og Frank Amundlien i SelectionPartner før Alex Roséns enteret scenen. Her kom et foredrag om å se løsninger der andre bare ser problemer og mye om hvorfor Elon Musk er hans store helt.
Tusen takk til alle som bidro med gaver i jubileumslotteriet - mange som hadde med flotte gevinster hjem:)
En flott kveld med fine folk med god mat og en nydelig bursdagskake fra Geheb 🎂







Det summer av aktivitet i Kvik Kristiansand. Kjøkkendører åpnes, løsninger diskuteres, og latter høres mellom kundene og de ansatte. Blant medarbeidere og kunder finner vi Per Gunnar Aasen, daglig leder og eier, med 38 års erfaring fra salg og service. Etter 29 år i bilbransjen valgte han for seks år siden å satse på Kvik. «For meg handler alt om å gi kundene en opplevelse de husker, ikke bare et produkt,» forteller han.

For Ruth Kristine Reme handler ledelse om å se mennesker, bygge relasjoner og skape en kultur der alle trekker i samme retning. Hun leder Slettvoll Kristiansand – en bedrift som bærer med seg både stolthet, håndverk og norsk designhistorie.