Det ble en svært hyggelig ettermiddag og kveld på Radisson Blu Caledonien Hotel med over 90 deltakere når Nordic Arena Sør feiret sitt 10 års jubileum 8. februar.
Vi startet med en minikonsert med en kvartett fra Kilden før vi fortsatte opp i Caledonien Hall. Her var det Color Line som var profilert med overraskelser både fra Kaptein Kid, Det Norske Brenneri og småmat fra Reinhartsen og Radisson Blu Caledonien Hotel.
Så et nyttig innlegg om styreverv og nye krav om kjønnsbalanse fra Hans Erdvik i Advokatfirma Tofte Hald og Frank Amundlien i SelectionPartner før Alex Roséns enteret scenen. Her kom et foredrag om å se løsninger der andre bare ser problemer og mye om hvorfor Elon Musk er hans store helt.
Tusen takk til alle som bidro med gaver i jubileumslotteriet - mange som hadde med flotte gevinster hjem:)
En flott kveld med fine folk med god mat og en nydelig bursdagskake fra Geheb 🎂







For Mads Nyhus handler ledelse ikke først og fremst om å styre fra toppen. Det handler om å få kunnskap, mennesker og praksis til å virke sammen – ute i bedriftene der arbeidsdagen faktisk skjer.

Det er lett å tro at et selskap som bygger butikker og restauranter først og fremst handler om prosjekter, fremdrift og leveranser. For Øystein Glad handler det egentlig om noe helt annet: mennesker som trekker i samme retning.