En spennende fagdag i Nordic Arena Sør om kommunikasjon og hvordan vi som ledere skal få større gjennomslag med Grete Valseth og Sebastian Grupe fra Dale Carnegie Training Norge.
Målet med fagdagene er å videreutvikle oss som ledere og bygge kompetanse inn i nettverket for å være konkurransedyktige i våre markeder.
Det ble en veldig bra samling med gode tilbakemeldinger. Vi hadde mange gruppeoppgaver som dro iallefalll noen av oss litt ut av komfortsonen😊. Det er bare å glede seg til fortsettelsen på fagdag 2025.
Film og foto: South Coast Creative
Når Gunnar Løken forteller om reisen sin, er det lett å forstå hvorfor han setter menneskene først. Han begynte som lærling i rørleggerfaget i 1981, og bygget gradvis erfaring og kunnskap gjennom utdanning og praksis. Etter ti år i Christian Wisbech AS og nesten 25 år i Oras, der han blant annet bygget opp virksomheten i Agder og Rogaland, startet han i 2013 Sprinkler Norge sammen med Tommy Skagestad.
Geheb Conditori bygger på håndverk, smak og tradisjon, men kombinerer dette med en sterk vilje til å fornye seg. Kjetil Hodne, som har vært daglig leder siden 2011 etter 27 år som salgsdirektør i Storebrand, beskriver selskapet som et sted der alt lages fra bunnen av, med ekte kjærlighet til faget.