Gratis webinarer fra Qualified Professionals

Gratis webinarer fra Qualified Professionals

onsdag 20. mai 2020

Qualified Professionals tilbyr alle bedriftene i Nordic Arena Sør tilgang til spennede og relevante webinar 26. og 28. mai. De benytter partnere som er ledende på sitt område og har hovedfokus på tema som kan være interessante for ledelsen.

 

26. mai: Her gir vi gir deg råd om hvordan karriereveiledning kan være en viktig faktor i en vellykket nedbemanningsprosess.

Qualified Solutions gjennomfører både større og mindre karriereveiledningsprosjekter. Vi har også utviklet digitale løsninger. Qualified Solutions har god erfaring med at karriereveiledning er gunstig både for bedriften, gjenværende arbeidstakerne og de som er direkte berørt av nedbemanningen.

Når en bedrift er i nedbemanning kan det å tilby karriereveiledning være en viktig faktor for en vellykket nedbemanningsprosess. Delta på vårt webinar og få bedre innsyn i hvorfor en slik løsning kan være nyttig for dere.

Tid: Tirsdag 26. Mai kl. 09:00 – 09:30     

Påmelding: https://zoom.us/meeting/register/tJwvc-GsrToqHtxoIMUeLfteTfQLNQx-a_Ws

 

28. mai: Endringer og muligheter i leie av kontorlokale:

Cushman & Wakefield gir oss innblikk i mulighetene og forventet endringer som en følge av Koronaepidemien

Hva nå? Veien videre? Muligheter for reforhandling/restrukturering av eksisterende leiekontrakt. 

Hvordan forholde seg til gårdeier? Innfallsvinkler.

84% tror at kontorhverdagen blir endret etter koronaepidemien - hva vil den nye hverdagen innebære? Cushman & Wakefield vil presentere data fra kundeundersøkelsen fra mai 2020.

 For mer informasjon om Cushman & Wakefield: https://cwrealkapital.no/  

Tid: Torsdag 28. Mai kl. 13:00 – 13:30     

Påmelding:      https://zoom.us/meeting/register/tJIsde6trT0pHtViAMpt_ohdHyuDDqfSuuvg

 

Qualified Solutions Group har kontorer i Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand og Skien og har merkevarene:

· Qualified Solutions  som tilbyr karriereveiledning

· Qualified Professionals som tilbyr Rekruttering av ledere og spesialister til faste og midlertidige stillinger

·  Bemanningsbyraaet som tilbyr vikarer og rekruttering av medarbeidere.

 

Les mer om:

Qualified Solutions på www.q-s.no

Qualified Professionals på www.q-p.no

Bemanningsbyraaet på www.bemanningsbyraaet.no

 

Les også

Det viktigste er å ha de beste menneskene med seg
14.10.2025

Det viktigste er å ha de beste menneskene med seg

Når Gunnar Løken forteller om reisen sin, er det lett å forstå hvorfor han setter menneskene først. Han begynte som lærling i rørleggerfaget i 1981, og bygget gradvis erfaring og kunnskap gjennom utdanning og praksis. Etter ti år i Christian Wisbech AS og nesten 25 år i Oras, der han blant annet bygget opp virksomheten i Agder og Rogaland, startet han i 2013 Sprinkler Norge sammen med Tommy Skagestad.

Les mer
Hos Geheb Conditori møtes håndverk og Nyskaping
14.10.2025

Hos Geheb Conditori møtes håndverk og Nyskaping

Geheb Conditori bygger på håndverk, smak og tradisjon, men kombinerer dette med en sterk vilje til å fornye seg. Kjetil Hodne, som har vært daglig leder siden 2011 etter 27 år som salgsdirektør i Storebrand, beskriver selskapet som et sted der alt lages fra bunnen av, med ekte kjærlighet til faget.

Les mer