Tusen takk for en fantastisk nettverkstur til Guildford, England 3. - 5. juni 2024 med 70 deltakere fra 55 bedrifter.
God mat, gode samtaler, flott hotell, faglig påfyll og ikke minst en treningsøkt eller to (for de sprekeste) 😅
I forkant av turen utfordret vi tre av medlemsbedriftene våre til å snakke om medieverden og hvordan den er i endring. Takk for god innsikt Tone Martinsen Framnes, Kjell-Ove Klauset og Aris Theophilakis.
En ekstra takk til Linn Sandvik som holdt foredrag om hvordan du kan øke din påvirkningskraft, forbedre relasjoner og få mer tillit i ethvert møte med andre, både privat og profesjonelt. Å gjøre inntrykk er ikke et valg, det er uunngåelig.
Takk for turen - vi gleder oss allerede til neste år!
Mye spreke folk på tur!
På vei til Denbies Wine Estate.
Linn Sandvik om Executive presence - hvordan øke egen påvirkningskraft.
Aris Theophilakis, Tone Martinsen Framnes og Kjell Ove Klauset om dagens medieverden.
En lydhør gjeng:)
Foredrag om vin og litt smaking på Denbies.

For Mads Nyhus handler ledelse ikke først og fremst om å styre fra toppen. Det handler om å få kunnskap, mennesker og praksis til å virke sammen – ute i bedriftene der arbeidsdagen faktisk skjer.

Det er lett å tro at et selskap som bygger butikker og restauranter først og fremst handler om prosjekter, fremdrift og leveranser. For Øystein Glad handler det egentlig om noe helt annet: mennesker som trekker i samme retning.